Fy pool day Harita Tanıtım

fy_pool_day-1
Iceworld benzeri,küçük fun türünde bir map olan Fy_pool_day’de en çok göreceğiniz şey bomba olacaktır.
Havuzu,tuvaletleri ve duş alma yerleri ile bir yüzme salonunu anımsatan fy_pool_day’in isminin anlamı zaten havuz günü.En çok göreceğiniz şeyin bomba olmasının nedeni haritanın ortasındaki havuzun bombalarla dolu olması.El bitiminde kazanan takımın oyuncuları bu bedava bombaları kaçırmazlar. Havuzun önündeki atlama kısmına C4 kurulabiliyor ve bu kısımdan silah,çelik yelek,bomba vb. tüm ekipmanları alabilmeniz mümkün.
fy_pool_day-3
Bu haritadaki birçok bölüm pusmak için çok ideal fakat duvarların mermi geçirdiğini söylemeliyim.Zira benim gibi mermi bolluğundan dolayı taraya taraya giden oyuncular yüzünden pusduğunuz yerden kalkamamanız mümkün.Taktik olarak ise ben tuvaletlerin olmadığı kısımdan pompalım ile sıka sıka gidiyorum.Yerler silahlarla dolu olduğu için şarjör bitmesi durumunda hemen yerdeki bir silahı kaptığım gibi devam.Hatırlatmakta fayda var bu tür ufak fun -eğlence- türündeki haritalarda kendinizi geliştirebilmeniz pek mümkün değil.Daha çok vakit harcamalık ve eğlenmelik haritalardır.
Ufak havuzun ordaki duvarlara vede tuvalet pusmak için gayet ideal.Fakat teke tek’de kaldığınızda tuvaletin içinde olduğunuzu düşmanınıza farkettirirseniz alttan bir bomba yersiniz haberiniz ola.

Counter Strike Ile alakalı oyun oynama program indirme Counter Strike sürümleri Sxe Sürümleri Counter Strike Server Listeleri Cfg , map , steam indirmeleri Cs Haberleri ve duyuruları